Fotografia ślubna jest jedną z najważniejszych pamiątek pozostających z tego wyjątkowego dnia. Wiem jak ważny jest to moment w życiu i jak bardzo zależy Parze młodej na jego odpowiednim zapamiętaniu. Dlatego uważnie słucham moich klientów, staram się wyczuć ich potrzeby, aby mogli mieć pewność że każde wspomnienie będzie idealnie oddane na fotografii.

Czym jest fotografia ślubna

Obserwowałem wiele par młodych, każda z nich była wyjątkowa i tą wyjątkowość staram się oddać na zdjęciu. Chcę aby było ono nie tylko pamiątką jedną z wielu, lub przypadkowym uchwyceniem chwili, lecz aby podkreślało nadzwyczajność momentów, oddawało ich emocje i wrażenia.

Fotografia ślubna ma pozostać dla Państwa młodych ich własnym wehikułem czasu, przenoszącym ich do tej długo wyczekiwanej niegdyś chwili, przypominającym towarzyszce jej emocje, atmosferę i osoby które dzieliły z nimi ich szczęście. Dlatego tak ważna dla mnie jest estetyka zdjęcia, aby każdy moment mógł być jak najlepiej uwieczniony. Również skupiam się na artystycznym wyrazie fotografii, sprawiając że nie jest nudna, pospolita i przewidywalna, a dynamiczna i spersonalizowana. Wszystko to po to aby Państwo młodzi czuli że jest to tylko ich dzień i nikt inny nie ma go uwiecznionego w taki sposób jak oni.

Jak najlepiej upamiętnić ślub fotografią

Zacznę od tego że upamiętnienie fotograficzne ślubu to nie tylko robienie zdjęć. Właściwie jest to cały reportaż który dzieli się na mniejsze etapy. W zależności od preferencji Państwa młodych, mogą one się różnić długością czasową i ilością.

Głównym elementem jest reportaż w formie video zawierający określoną ilość godzin nagrania. Jest idealny do zapisania kolejności wydarzeń w czynnej postaci.

Następnie zdjęcia w formie cyfrowej. Dzielę je na dwa rodzaje: poddane autorskiej obróbce graficznej i poddane podstawowej korekcie. Są one dobrym sposobem na uwiecznienie licznych momentów z całego wydarzenia, a Para młoda może dodać je do swojej galerii i odtworzyć w dowolnym momencie.

Kolejnym sposobem jest krótka sesja plenerowa w dniu ślubu. Pozwala ona na zrobienie artystycznych i pozowanych zdjęć, na świeżym powietrzu i naturalnym tle, które będą wyjątkowym dodatkiem do albumu ślubnego.

Dodatkowo ciekawą formą jest wydrukowanie ślubnych fotografii za pomocą fotoksiążki lub fotoabumu.

Fotograf Ślubny Marcin Orzołek https://www.marcinorzolek.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here