Jednym z najważniejszych egzaminów w życiu jest matura. Sto dni przed nią odbywa się niezapomniany bal. Każdej młodej dziewczynie zależy na tym, aby na balu studniówkowym wyglądać wyjątkowo. Pomów w tym mogą odpowiednio dobrane sukienki studniówkowe. Bogactwo fasonów, wzorów i kolorów sprawia, że każda kobieta szykująca się na bal studniówkowy znajdzie sukienkę odpowiednią dla siebie.

Jakie sukienki studniówkowe dla różnych sylwetek?

Studniówka to bal, który pamięta się przez wiele lat. Najważniejszym elementem stylizacji powinna być dopasowana do sylwetki sukienka. Idealne sukienka na studniówkę powinna podkreślać atuty sylwetki i dziewczęcy urok jej posiadaczki. Dziewczyny, które szukają sposobu na to, aby zmniejszyć optycznie ramiona i ukryć ewentualne drobne niedoskonałości sylwetki powinny postawić na sukienki studniówkowe, które oparte zostały na linii trapezu. Sukienki te określane są także sukienkami o linii litery A. Są one szerokie dołem i wąskie u góry. Bardzo uniwersalne są sukienki oparte na literze X. Sukienki te także świetnie sprawdzą się w roli sukienek studniówkowych. Dziewczyny o drobnej sylwetce, które chciałyby zrównoważyć proporcje sylwetki powinny postawić na sukienki studniówkowe bazujące na kształcie litery Y. Wyjątkowo chętnie i to od kilku sezonów wybierane są sukienki bombki wyróżniające się mocno dopasowaną górą i szerokim dołem.

Jaką długość i kolor mają sukienki studniówkowe?

W sukience studniówkowej każda dziewczyna może wyglądać zjawiskowo. Trzeba jednak pamiętać, że fason sukienki powinien być dopasowany do sylwetki, a kolor do karnacji. Sukienki na studniówkę dostępne są w różnych długościach. Niekwestionowanym hitem są sukienki midi, które sięgają kolan. Równie chętnie wybierane są sukienki studniówkowe mini i maxi. Wśród kolorów klasykiem jest czerń. Ale do wyboru są także sukienki w kolorze burgunda, szmaragdowym, beżowym, pudrowo-różowym, białym. Dowolność na studniówkach jest obecnie ogromna. Każda dziewczyna na pewno znajdzie sukienkę odpowiednią dla siebie. Wszystkie sukienki studniówkowe dostępne są we wszystkich rozmiarach, także tych plus size.

Znalezienie sukienki studniówkowej idealnie pasującej do właścicielki nie trudne. Odpowiednią sukienkę dla siebie znajdą zarówno dziewczyny, które najlepiej czują się w krótkich, jak i długich sukienkach oraz zwolenniczki stonowanych lub wyrazistych kolorów. Dostępne w sprzedaży sukienki studniówkowe nawiązują oczywiście do aktualnych trendów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here