ErpBox to platforma, która stworzona została z myślą o kompleksowej, szybkiej i wygodnej obsłudze zamówień internetowych. Korzystanie z tego rodzaju pomocy sprawia, że możesz zoptymalizować pracę. A tym samym zyskać więcej czasu na rozwój firmy.

Jakie możliwości pojawiają się przed Tobą w przypadku korzystania z funkcjonalności cenniki Allegro w ErpBox?

  1. Złotówki, Euro, Funty oraz wiele innych walut może być przeliczane według kursu Narodowego Banku Polskiego, lub według kursu, który są ustawisz w panelu administracyjnym.
  2. Możesz posługiwać się wieloma cenami w karcie produktu. Mamy tutaj na myśli ceny zakupu, sprzedaży oraz te ceny, które wyliczone zostały w zgodzie z regułami ustalonymi za pomocą dodatku cenników.
  3. Przypisanie cennika do konkretnego kanału sprzedaży. Oznacza to, że dla Allegro, Amazon czy sklepu internetowego możesz ustawić indywidualną wysokość marży.
  4. Wyliczanie narzutu lub marży w określonej wysokości, doliczane do ustalonych przez Ciebie zakresów cenowych przedmiotów, które sprzedajesz. Możliwość zastosowania tego masz w przypadku produktów znajdujących się w określonej kategorii. A także w przypadku produktów wybranej marki.

Początki pracy z cenniki Allegro

Skusiłeś się i wybrałeś tę nowoczesną platformę? Doskonale. Teraz pierwszym krokiem do skorzystać z cenniki Allegro w ErpBox jest import produktów do wewnętrznego magazynu ErpBox. Kolejno musisz zaimportować aukcje oraz oferty znajdujące się na kanałach sprzedaży do ErpBox. Na koniec musisz podłączyć je do pozycji magazynowych, które utworzyłeś wcześniej. W ten sposób nowe, wyliczone przez moduł cenniki Allegro ceny powinny pojawić się w zakładkach pozycji magazynowych. I właśnie stąd możesz je wgrać do przyłączonych ofert i aukcji.

Przypisywanie cenników do wybranego kanału

ErpBox ułatwia Ci zarządzanie sprzedażą. Właśnie dlatego ceny wyliczone przy pomocy modułu mogą odnawiać oferty na różnych kanałach sprzedaży. Zanim to się jednak stanie, musisz przypisać do nich na nowo utworzony cennik. Zrobisz to, przechodząc do zakładki Towary i usługi. Kolejno do zakładki Cennik – Ustawienia – Konfiguruj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here