Nie ma wątpliwości, że każdy chce świętować swoje urodziny w wyjątkowy sposób. Zachodnia wersja uroczystości z tradycyjnym ciastem i świecami nikogo nie zaskoczy.

W rzeczywistości istnieje wiele innych opcji na świecie, które nie mają nic wspólnego z gorączką cukrową. A dziś dowiesz się o nich. Przygotowaliśmy specjalną kompilację najbardziej kreatywnych pomysłów na niezapomniane świętowanie, które pomogą ci zaplanować ten doniosły dzień w niesamowity sposób. Poznaj najciekawsze pomysły na urodziny.

Pomysły na urodziny

Impreza owocowo-warzywna

Czy słyszałeś o Festiwalu Tomatina? Jest to jeden z najbardziej znanych festiwali w Hiszpanii, podczas którego zużywa się do 150 ton pomidorów na godzinę. Oczywiście twoja impreza będzie potrzebować wiele razy mniej.

Organizacja i koszty finansowe będą minimalne, a przyjemność maksymalna. Marzysz o kąpieli w pomidorowym fresh lub o miękkim plusku z soczystym miąższem-zwróć uwagę na ten pomysł!

Impreza w ciemno

Spotkaj się z Gośćmi tuż przy wejściu z opaskami na oczy, aby tuż za progiem mieli okazję doświadczyć wszystkich „uroków” pomysłu. Zorganizuj imprezę taneczną, wybierając wcześniej dla każdego tego samego „niewidomego” partnera. Uwierz mi, to będzie zabawne, zwłaszcza jeśli cała akcja zostanie zarejestrowana na kamerze wideo. Śmiech i zabawa w domu są zapewnione!

Surprise party

Zaplanowane uroczystości są ekscytujące, ale czasem dość nudne. W końcu wiesz z góry, czego się spodziewać. Co powiesz na nieplanowane i spontaniczne wakacje?

Ta myśl Cię poruszyła, prawda?

Zbierz znajomych i zachęć ich do napisania pomysłu na świętowanie na kartce papieru, wymieszaj wszystko i wybierz ślepo 1-2 z proponowanych pomysłów. Fantazja nie ma granic: może to być wszystko, czy to ognisko, koncert, wizyta w parku rozrywki, jazda na rowerze, karaoke itp.

Tematyczne urodziny

Piracka

Gdzie są złodzieje z dużej drogi, jeśli wokół jest nieograniczony ocean. Trójkąt, który widział widoki marynarza i wierną szablę-gotowy na poszukiwanie skarbów! Temat jest równie atrakcyjny dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Ale przygotowanie zajmie dużo czasu – skrzynie ze złotem, sieci, żagle i inne olinowanie, imitacja statku lub wyspy piratów..

Piżamowa

Zabawny sposób na relaks w towarzystwie przyjaciół w domu, a najodważniejsi w piżamach odwiedzają kluby! Dla dzieci impreza z piżamą będzie prawdziwą przygodą, jeśli Goście zostaną na noc-góry poduszek, śpiwory lub materace, namioty z prześcieradłami, girlandy elektryczne i przerażające opowieści grozy przed snem..

Czym można uzupełnić urodziny?

Balony na tematyczne urodziny rozweselą każdego urodzinowego chłopca, zarówno dziecko, jak i dorosłego. W końcu balony na urodziny tworzą poczucie wakacji same w sobie, w swoim rodzaju. A kiedy są to ciekawe i niezwykłe kompozycje balonów urodzinowych, wykonane przez kreatywne i zręczne ręce profesjonalistów, efekt jest wielokrotnie wzmacniany!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here