W Polsce premiera serwisu VOD, jakim jest Disney Plus miała miejsce 14 czerwca. Miłośnicy kinowych produkcji nareszcie się doczekali. Na platformie od Disneya nie brakuje filmów pełnometrażowych, ale także godnych uwagi seriali. W znacznej większości, są to produkcje, których nie obejrzysz na żadnej innej platformie.

Disney + Konto Premium – czy warto?

Jeżeli jesteś miłośnikiem kina i zdecydujesz się, na wykupienie subskrypcji Konta Disney Plus, to nie pożałujesz. Serwis Streamingowy posiada obfitą bazę filmów i seriali, w której znajdują się niszowe produkcje oraz nieśmiertelne klasyki. Z pewnością przypadnie do gustu fanom amerykańskiej fantastyki, za sprawą obecności wielu tytułów od Marvel i Star Wars. Z kolei miłośnicy dokumentów mogą przebierać w programach przygotowanych przez National Geographic. Serialomaniacy mają do dyspozycji Star, a najmłodsi widzowie i ich rodziny nie pogardzą ofertą od Disney i Pixar. Disney Plus Konto Premium to dostęp do rozrywki dla całej rodziny.

Współdzielenie konta Disney+

Serwisy, które oferują oglądanie na żądanie, przyzwyczaiły swoich użytkowników do możliwości współdzielenia konta. Nie inaczej sprawa się ma z Disney Plus. Jednocześnie można korzystać z aplikacji Disney Plus na 4 urządzeniach. Dodatkowo każdej osobie z dostępem do konta można założyć osobny profil i zabezpieczyć indywidualnym kodem PIN. Dzięki temu rozwiązaniu da się zaoszczędzić, dzieląc się Kontem Disney wspólnie ze znajomymi lub rodziną. Jeżeli nie masz z kim współdzielić konta, a nadal chcesz oszczędzić, to powinieneś zainteresować się ofertą sklepu TaniePremium. Pod linkiem https://taniepremium.pl/produkt/disney-plus/ znajdziesz dostęp do Disney+ Konta Premium w postaci jednego profilu na okres 30 dni.

Dlaczego warto wybrać Disney Plus?

To, co przyciąga uwagę do platformy od Disneya, to bezdyskusyjna jakość i bogata oferta filmowa. Korzystając z Aplikacji Disney Plus, będziesz oglądać z wykorzystaniem technologii Dolby Atmos i Dolby Vision, w rozdzielczości 4K. Z kolei w bazie jest mnóstwo interesujących tytułów. Znajdziesz tutaj seriale oraz filmy, na projekcje których być może udałeś się do kina. Teraz możesz je obejrzeć nie ruszając się z domu. Równie bogata jest oferta seriali, zawiera ona stosunkowo nowe tytuły oraz legendarne produkcje telewizyjne, takie jak „Lost”, albo „Z Archiwum X”.

Disney+ Konto Premium dla całej rodziny

Disney stworzył platformę, która odbiła się szerokim Echem. Stało się tak, ze względu na wszechstronność. To nie jest oferta skierowana jedynie do dojrzałych użytkowników, ale także do rodzic z dziećmi. Świadczy o tym bogata oferta tytułów z gatunku familijnych i animowanych. Z pewnością warto przemyśleć wykupienie dostępu do Konta Disney Plus.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here