Polska to kraj, który chce to równać w swoim zachodnim sąsiadom. Dlatego też to miejsce, które wciąż się rozwija i dorównuje europejskim potęgom. Rozwój ten opiera się tak naprawdę na wielu płaszczyznach. Jest on związany z infrastrukturą, przedsiębiorstwami czy dziedzictwem kulturowym. W tym artykule przyjrzymy się rozwojowi firm, które rozpoczęły lub prowadzą już od jakiegoś czasu swoje działania w internecie. A dokładniej chodzi tutaj o sprzedaż internetową.

Prowadzenie sprzedaży internetowej

Istnieje kilka możliwości prowadzenia sprzedaży online. Po pierwsze, za pomocą własnego sklepu internetowego. Należy jednak tutaj zwrócić uwagę na odpowiedni wybór domeny, a także silnika strony internetowej. Ten proces jest tak naprawdę długotrwały, ponieważ należy zbudować widoczność swojego sklepu w internecie za pomocą pozycjonowania, płatnych reklam czy prowadzenia kampanii w mediach społecznościowych. Drugą kwestią jest możliwość sprzedaży za pomocą wspomnianych wcześniej mediów społecznościowych. Ten pomysł jednak nie będzie idealny w każdej branży. Oprócz tego, warto go stosować jako dodatkowy kanał sprzedaży a nie opierać na nim całego swojego biznesu internetowego. Kolejny sposób to korzystanie ze stworzonych już miejsc, czyli z popularnych marketplace’ów. To przede wszystkim miejsca, które mają wyrobioną markę, są znane a także cieszą się bezpieczeństwem oraz bezgranicznym zaufaniem swoich klientów. W Polsce niewątpliwie wiedzie prym Allegro. Zaraz za nim jest Amazon, eBay czy nasz rodzimy OLX. Jednak do tego grona dołączyło całkiem niedawno Shopee. Podobnie jak wspomniane wcześniej miejsca, tak i tutaj, istnieje możliwość integracji Shopee w Apilo (daw. ErpBox).

Na czym polega integracja Shopee w Apilo?

  • Aktualizacja cen
  • Automatyczna aktualizacja stanów magazynowych
  • Zamówienia pobierane są do 5 minut po złożeniu ich przez klienta
  • Integracja z modułem wysyłek
  • Automatyczna oznaczenie zamówienia ko wysłanych po wygenerowaniu etykiety w systemie Apilo
  • Wystawianie produktów za pomocą menedżera ofert
  • Generowanie etykiet dla kilku zamówień jednocześnie

To tylko kilka z przydatnych funkcji w dostępnej już integracji Shopee w Apilo, które dawniej nazywało się ErpBox. Sprawdzi się doskonale nawet dla najbardziej wymagających klientów. To interesująca oferta, która nieustannie jest modernizowana, jednocześnie stając się jednym z najbardziej przydatnych narzędzi w branży e-commerce.

Korzyści z integracji Shopee w Apilo

Jeśli zastanawiasz się jakie korzyści zyskasz z integracji Shopee w Apilo, usiądź wygodnie i przeczytaj najważniejsze zalety zastosowania takiego rozwiązania.

  • Na każdych 50 zamówieniach za oszczędzasz więcej niż 5 godzin
  • Apilo oferuje kompleksowe wsparcie bez dodatkowych opłat oraz ukrytych kosztów
  • Konfiguracja trwa zaledwie kilka minut.

Choć Shopee dla sprzedawców to dopiero nowy nabytek rynku e-commerce w Polsce, to jednak warto rozważyć dołączenie do tego marketplace, gdzie twoje zyski mogą znacznie wzrosnąć. Ponadto, samo dotarcie do nowych klientów jest niewątpliwą zaletą zastosowania tego rozwiązania.

Podsumowanie

Branża e-commerce w Polsce stale się rozwija. Do rynku dołączył również najnowszy portal, czyli singapurski Shopee. Znacznie różni się on od dotychczas znanych marketplace typu Allegro czy Amazon. Portal ten udostępnia zupełnie nowe funkcje, a także możliwości zarządzania sprzedażą internetową. Jeśli zdecydujesz się na dołączenie do tej witryny zyskasz dostęp do nowych klientów, ale również w konsekwencji – wzrosną znacznie twoje zyski. Chociaż to miejsce nie jest jeszcze tak znane, jak na przykład Allegro to jednak widać, że duże pieniądze są inwestowane w reklamę oraz marketing witryny. Z pewnością portal ten rozwinie się w Polsce i sporo namiesza, dlatego dołącz do niego już dziś i wyprzedź tym samym swoją konkurencję.

Integracja Shopee w Apilo to możliwość zarządzania sprzedażą internetową w zupełnie nowy sposób. Automatyczna zmiana cen czy stanów magazynowych – to tylko niektóre funkcje, które są dostępne w tym miejscu. Dzięki tej integracji zaoszczędzisz czas na każdym złożonym zamówieniu.

Dlatego nie zwlekaj i wypróbuj Apilo by odkryć zupełnie nowy wymiar zarządzania sprzedażą internetową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here