Polskie morze przyciąga turystów o każdej porze roku, nie tylko w miesiącach letnich, wakacyjnych. Czyste powietrze, mikroklimat, niezwykłe widoki, ale też dobra baza noclegowo – gastronomiczna to atuty takich wyjazdów. Warto wybrać się do Niechorza, bo to niezwykle urokliwa miejscowość turystyczna usytuowana nad samym morzem. To miejsce idealne dla osób starszych, ale też młodszych. W Niechorzu każdy poczuje się dobrze.

Atrakcje Niechorza

Spacer brzegiem morza to atrakcja, której nie trzeba reklamować. Latem Niechorze przyciąga amatorów kąpieli i opalania. Plaże są rozległe, dobrze utrzymane, każdy znajdzie miejsce dla siebie. W chłodniejsze dni można spacerować i zwiedzać atrakcje Niechorza. Jedną z nich jest Latarnia Morska, której wieża ma 45 m. Warto wejść schodkami na sam szczyt, by podziwiać niezwykłe i zapierające dech w piersiach widoki. Sama latarnia określana jest często jako jedna z najpiękniejszych na polskim wybrzeżu. Odwiedzić można także Muzeum Rybołówstwa Morskiego czy Motylarnię. Tak naprawdę każdy turysta znajdzie coś dla siebie, w zależności od wieku i zainteresowań. Można również wybrać się do pobliskich miejscowości, na przykład Rewala.

Gdzie się zatrzymać się w Niechorzu?

Osoby, które zdecydują się na pobyt w Niechorzu mogą liczyć na dobrą bazę noclegowo- turystyczną. Polecam noclegi przy plaży, a mianowicie stylowy i klimatyczny pensjonat Tawerna pod Wodnikiem. To miejsce, do którego chce się wracać. Turyści mogą wybierać spośród pokoi 2, 3, 4 – osobowych. Atrakcją tego miejsca jest także jedna z najlepszych restauracji w Niechorzu. Gastronomia jest tam na najwyższym poziomie, a jedzenie przyciąga nie tylko mieszkańców pensjonatu. Szef kuchni stawia na lokalne przysmaki, a smażalnia ryb w tym miejscu nie ma sobie równych. Restauracja  w Niechorzu jednak spełnia gusta wszystkich, także można również otrzymać pyszne dania z pizzerii. Tawerna pod Wodnikiem to miejsce przytulne, idealne dla całej rodziny, ale też par chcących spędzić w Niechorzu romantyczne chwile. Pensjonat spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Pandemia ograniczyła turystykę zagraniczną, dlatego coraz więcej osób wybiera zwiedzanie Polski. Niechorze to miejscowość turystyczna, która w sezonie letnim cieszy się ogromną popularnością. Nic dziwnego, bo zarówno restauratorzy, jak i właściciele pensjonatów robią wszystko, by każdy gość czuł się tu wyjątkowo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here