Wakacje trwają w najlepsze, a ty nadal nie wiesz gdzie na nie pojechać? Trzeba się spieszyć – pozostało już niewiele czasu by cieszyć się piękną, letnią pogodą. Specjalnie dla ciebie, aby ułatwić ci wybór przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji na wakacje w Polsce.

Bieszczady zawsze na czasie

Przez lata Bieszczady były jednymi z najtrudniej dostępnych gór w Polsce. Dlaczego? Powodem był bardzo trudny dojazd w to miejsce, powodowany fatalnym stanem dróg. Wszystko się zmieniło około 10 do 15 lat wstecz, kiedy rozpoczęto na wschodzie liczne inwestycje drogowe. Dziś można tam dojechać naprawdę wygodnie i bezpiecznie – warto to zrobić. Piesze wędrówki po Bieszczadach to zawsze świetny pomysł na aktywne spędzanie czasu. Ponadto w pobliżu Bieszczad mamy jezioro solińskie, nad którym można wynająć domek lub pokój i wesoło się bawić zażywając ciepłych kąpieli.

Nadmorskie Ostrowo

Jeżeli bardziej od gór cenisz sobie wypoczynek nad morzem, mała miejscowość o nazwie Ostrowo serdecznie zaprasza do siebie. Miasteczko to jest położone pomiędzy Karwią i Jastrzębia Górą. Jest to spokojne i ciche miejsce, idealne dla rodzin z małymi dziećmi. Jeśli ponad imprezowym i głośnym życiem nocnym cenisz sobie spokój i sielską astenosferę, to miejsce jest idealne dla ciebie. Wspomnieć również należy o dostępie do potężnych lasów, idealnych na popołudniowe spacery i zbieranie grzybów.

Wakacje w mieście – Kraków

W Polsce każdy znajdzie miejsce na wakacje dla siebie. Tak jest również z tymi, którzy nie lubią opuszczać miasta. Kraków to bodajże jedno z najsłynniejszych polskich miast. Czeka tam wiele atrakcji na osoby lubiące poznawać historię i ciekawostki. W Krakowie mamy do dyspozycji setki atrakcji. Od wybornych lokali gastronomicznych, przez ciekawe trasy turystyczne, aż po wielkie atrakcje w bezpośrednim sąsiedztwie Krakowa – park Energy Landia w Zatorze to tylko jedna z tych propozycji. Z przyjemnością wyjechałbyś na wakacje, ale obawiasz się że nie masz za co? Spokojnie – chwilówka bez BIK pomoże nie tylko tobie zrealizować wakacyjne plany w Polsce, wyjeżdżając na nie z całą rodziną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here